Organizator

Dzień dobry!


Nazywam się Maria Ciołeszyńska...

 

…i jestem pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej, które w tym roku odbędą się w dniach 3-4 października 2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

OTTR powstały w odpowiedzi na własne potrzeby. Sama jestem Mamą i dobrze wiem, jakie wyzwanie stanowi podróżowanie z małym dzieckiem. Dlatego postanowiłam zorganizować wydarzenie, które docelowo pomoże w tym zakresie wszystkim rodzicom, w szczególności tym przyszłym i tym, którzy posiadają małe dzieci.

Rodzicielstwo to konieczność łączenia dobrej organizacji w krótkim czasie. Ja jednak zajmuję się tym również zawodowo. Jestem właścicielką firmy Życie Mamy, której misję: “Tchnąć życie w życie Mamy – Każdej Mamy!”  realizuje w wielu formach będąc portalem internetowym, instytucją szkoleniową, wydawnictwem, a także agencją PR’ową. Przykładem tej działalności są właśnie OTTR czyli Rodzinne Podróże – te Małe, i te Duże!

To nie są zwykłe targi, to coś znacznie więcej! To prelekcje praktyków m.in. ginekologa, czy prawnika. To też warsztaty i szkolenia, jak np. kurs pierwszej pomocy dla noworodka, czy koncerty i występy artystyczne grup przedszkolno-szkolnych. I wiele innych atrakcji!

A co najważniejsze? Aspekt charytatywny! Dochód z OTTR wesprze Fundację SiePomaga.pl, finansując leczenie walczącej o życie Mamy.

Zachęcam Państwa do kontaktu ze mną i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

consulting

Ukończyłam Europeistykę oraz Ekonomię Menedżerską na Politechnice Opolskiej. Spełniam się zawodowo organizując różnego rodzaju wydarzenia: spotkania, konferencje, targi czy konkursy i sprawia mi to ogromną przyjemność.

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej to drugie, zaraz po Ogólnopolskich Targach “Złota Rączka – Rodzina w Domu” tak duże wydarzenie, przy którym mam okazję pracować. Wyciągając wnioski z pierwszej edycji OTTR wierzę, że każde kolejne organizowane przez nas wydarzenie będzie jeszcze ciekawsze!

Relaksuję się przy dobrym filmie, serialu, książce albo planszówkach w rodzinnym gronie

Hanna Padamczyk

Dyrektor ds. Zarządzania i Obsługi Biznesu

Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej. Mam 19-letnie doświadczenie zawodowe, m.in. w turystyce, ale najlepiej czuję się w szeroko rozumianej administracji. Jestem bardzo poukładana i skrupulatna, tego nauczyło mnie macierzyństwo. Jako mama Martyny – buntowniczej nastolatki, a także Antoniego i Leona – ruchliwych bliźniaków, codziennie staję przed ogromnymi wyzwaniami. 

Codziennie też na nowo odkrywam macierzyństwo i spełniam się w nim, a bycie uporządkowaną niezwykle mi pomaga. Doświadczenie pozwala mi na łatwe przyswajanie wiedzy, a to dla mnie ważne – by móc rozwijać siebie i firmę.

Lubię wyzwania i śmiałe projekty. Z przyjemnością uczestniczę w tworzeniu Życia Mamy, traktuję to jako wielkie wyróżnienie. Ważne jest to, by być z ludźmi, których się ceni i podziwia.

Dla ludzi, aby pokazać, że życie jest piękne. Dla siebie, aby być spełnionym. Dla swoich dzieci, bo dla nich codziennie chce mi się być, starać, zaczynać od nowa.

Agnieszka Wyrwicz

Project Manager OTTR

Z wykształcenia ekonomista, z doświadczenia – marketingowiec. Sercem za to przy rysunku i grafice. Uczę się podstaw digital paintingu, ale w wolnych chwilach chwytam też za zwykły ołówek. Ogólnopolskim Targom Turystyki Rodzinnej nadaję obrazów i kolorów, bo wspieram ich organizację przede wszystkim graficznie. Pomagam też w prowadzeniu mediów społecznościowych.

Jestem otwarta na nowe wyzwania, uwielbiam poznawać nowych ludzi. Praca grafika to dla mnie czysta przyjemność i realizacja pasji.

Karolina Dominiak

Dział Marketingu

Karolina Dominiak
Marcin Buczak informatyk

Magister inżynier Informatyki, specjalność: aplikacje internetowe. Ale na co dzień jestem programistą, nie informatykiem 🙂 Hobbystycznie zajmuję się stawieniem stron Internetowych czy też sklepów wraz z hostingiem. Zawodowo tworzę Aplikacje w ASP.NET Core i Angularze. Nie są mi obce aplikacje mobilne czy też chatboty.

Lubię wyzwania i nowe technologie. W swoim zawodzie cenię sobie otwarty umysł, dlatego działam zgodnie z zasadą: „nie ma problemów, są tylko wyzwania”. Wystarczy poszukać rozwiązań.

Na co dzień mąż i ojciec. W dni wolne wsiadam na rower albo wspinam się po ściankach.

Marcin Buczak

Dyrektor Działu IT