O Targach

Informacje

OTTR swoim zakresem obejmują problematykę szeroko pojętej turystyki rodzinnej, od kwestii powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu, po wyjazd na wakacje z nastolatkiem. 

W jednym miejscu gromadzimy cały potencjał wystawców i prelegentów, którzy swoimi produktami i usługami, a także wiedzą i doświadczeniem kompleksowo odpowiadają na potrzeby rodzin w tym zakresie, aby każda mogła znaleźć to, czego potrzebuje.

Gdzie i kiedy?

CWK w Opolu

3-4 października 2020 r.

w godz. 10:00 - 17:00

Dla kogo?

Dla rodziców przyszłych i obecnych. Dla rodzin z małymi dziećmi i tymi dużymi. Dla tych, którzy chcą ułatwić sobie życie, związane z rodzinnymi wyjazdami, które stanowią niemałe wyzwanie bez względu na to, czy to podróż do sklepu, za miasto, czy za granicę. Kobiety w ciąży, mamy, ojcowie, dzieci – szukają rozwiązań, które sprawią, że pakowanie i wszystko co wiąże się z rodzinnymi przejazdami, będzie szybkie, łatwe i przyjemne. 

Odpowiadamy na potrzeby rodzin, dla których organizacja wyjazdu gdziekolwiek jest problemem i powodem dla stresu. Chcemy pokazać alternatywę i stworzyć świadomość szerokich możliwości poprzez udostępnienie wiedzy praktycznej i merytorycznej, a także organizację tematycznych kursów jak np. pierwszej pomocy dla noworodka.

Zostaniecie Rodzicami?

Szukacie fotelika samochodowego albo samego samochodu rodzinnego? A może wózka? Nie wiesz, czy będąc w 8 miesiącu ciąży możesz podróżować, a jeśli tak, to jak i dlaczego? Boisz się, że nie będziesz potrafił odpowiednio zamontować fotelika w samochodzie? Perspektywa powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu ściąga sen z powiek? I tego typu zmartwień macie całą głowę?

Jesteście Rodzicami?

Wyjazd rodzinny bez względu na to, czy jest tym na wakacje, do sklepu, albo po prostu do dziadków na obiad to jeden wielki chaos, stres i niesnaski? Wesele, komunia, czyjeś urodziny – przyjeżdżacie spóźnieni, w dodatku pokłóceni? Nie wiecie, jak moglibyście szybko, sprawnie i funkcjonalnie spakować się, albo przewieźć dzieciom jedzenie? Myślicie o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo rodziny w podróży?

Jesteś w ciąży?

Proponujemy Ci od producentów artykułów Tobie dedykowanych po ekspertów wypowiadających się na tematy z Tobą związane (np. ginekolog). 

Jesteś świeżo upieczoną mamą?

Znajdziesz produkty, które ułatwią Ci wiele i zaoszczędzą jeszcze więcej czasu, na nadmiar którego z pewnością nie narzekasz. Butelki, pojemniki, funkcjonalne torby i wiele innych! Dowiesz się m.in. co zrobić w przypadku zakrztuszenia dziecka, a także usłyszysz o laktacji w podróży.

Jesteś albo zaraz zostaniesz Tatą?

Spore wyzwanie przed Tobą! Myślisz o wózku? Albo większym samochodzie rodzinnym? Wolisz nigdzie nie wyjeżdżać, bo wiesz, z jakim dramatem się to wiąże? Zajrzyj do nas! Poznaj ludzi, którzy przez to przeszli i dysponują nie tylko określonymi produktami, ale i praktyczną wiedzą. Tematyczne prelekcje i szkolenia – specjalnie dla Tatusiów!

Macie dzieci w wieku przedszkolnym albo szkolnym?

Wyjazdy mają zawsze ten sam scenariusz? Pisany przez pośpiech i stres? A może nie wiecie, gdzie moglibyście się wybrać nieopodal, w regionie albo dalej…? U nas dowiecie się wszystkiego!

Wszystko, czego potrzebujecie!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto przyjechać?

Aby ułatwić sobie życie! 🙂

Produkty usprawniające pakowanie i podróżowanie, praktycy dzielący się doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie, tematyczne kursy i szkolenia… mnóstwo samych wymiernych korzyści!

Czy wstęp jest płatny?

Tak – dobrowolne 5 zł za wstęp dla całej Rodziny. 

Chcemy sfinansować leczenie walczącej o życie chorującej Mamy. Cały dochód z wejściówek zasili konto Fundacji SiePomaga!

Do kogo kierowane są targi?

Dla rodzin – przyszłych i obecnych 🙂

Mam, Tatusiów, Babci, Dziadków… i Dzieci, dla których szykujemy moc atrakcji! 

Czy znajdę tam coś dla siebie?

Oczywiście – OTTR to nieograniczone spektrum możliwości!

Tematyczne kursy, m.in. z przewijania noworodka, czy pierwszej pomocy dla niemowlaka, albo warsztaty z mocowania fotelika samochodowego. Cały program dostępny będzie już niebawem!

Kiedy i gdzie odbywają się OTTR?

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w dn. 3-4 października 2020 r. w godz. 10:00-17:00

Czy OTTR to jednorazowe wydarzenie?

Planujemy organizować OTTR każdego roku 🙂

I za każdym razem będą inne wątki, tematy… więc zapraszamy na tegoroczne i każdą kolejną edycję!